Socomec Stroomtrafo tba 100 2500a/5a - 192T8097
Artikelnummer: 22408944 | Fabrikantnummer: 192T8097 | EAN: 3596031092673
Omschrijving
Sensor TBA 100 Stroomtransformator met vaste kern 2500A klasse 0,5
Het productnummer van de fabrikant is 192T8097. Het EAN nummer is 3596031092673. Het interne artikelnummer is 22408944.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren TBA 100 primair 2500A/secundair 5A 100x55mm, klasse 0.5, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Met koperrail | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 2500 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 55 - 55 mm |
| Breedte opening | 100 - 100 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product