Socomec Soc STR.trafo tba60 1250/5a - 192T7093
Artikelnummer: 22408942 | Fabrikantnummer: 192T7093 | EAN: 3596031092567
Omschrijving
Sensor TBA 60 Stroomtransformator massieve kern 1250A klasse 0,5
Het productnummer van de fabrikant is 192T7093. Het EAN nummer is 3596031092567. Het interne artikelnummer is 22408942.
Aanvullende informatie
TBA
Stroomtransformatoren TBA 60 primair 1250A/secundair 5A 60x30mm, klasse 0.5, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Stroomtransformatoren TBA 60 primair 1250A/secundair 5A 60x30mm, klasse 0.5, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Met koperrail | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1250 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 60 - 60 mm |
| Hoogte opening | 31 - 31 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product