Socomec Stroomtrafo TCB 44-50 1250/5a - 192T5095
Artikelnummer: 21258866 | Fabrikantnummer: 192T5095 | EAN: 3596031092314
Omschrijving
STROOMTRAFO TCB 44-50 1250/5A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 192T5095. Het EAN nummer is 3596031092314. Het interne artikelnummer is 21258866.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1250 A |
| Openingsdiameter | 44 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 50 - 50 mm |
| Hoogte opening | 50 - 50 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product