Socomec Stroomtrafo TCB3 18-20 100/5a - 192T3310
Artikelnummer: 20354307 | Fabrikantnummer: 192T3310 | EAN: 3596032009403
Het productnummer van de fabrikant is 192T3310. Het EAN nummer is 3596032009403. Het interne artikelnummer is 20354307.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Openingsdiameter | 18 mm |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Met koperrail | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1 VA |
| Aantal primaire ingangen | 3 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 20 - 20 mm |
| Breedte opening | 20 - 20 mm |
| Model | 3-Fasen stroomomvormerset |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |