Socomec Stroomtrafo TCB3 18-20 250/5a - 192T3325
Artikelnummer: 21258713 | Fabrikantnummer: 192T3325 | EAN: 3596032009434
Omschrijving
Sensor TCB3 18-20 Stroomtransformator met vaste kern 250A klasse 1
Het productnummer van de fabrikant is 192T3325. Het EAN nummer is 3596032009434. Het interne artikelnummer is 21258713.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren TCB3 18-20 primair 250A/secundair 5A klasse 1, d=18mm (x3), leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Openingsdiameter | 18 mm |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Met koperrail | Ja |
| Aantal primaire ingangen | 3 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 20 - 20 mm |
| Breedte opening | 20 - 20 mm |
| Model | 3-Fasen stroomomvormerset |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product