Socomec Stroomtrafo to 23 150/5a - 192T4602
Artikelnummer: 21258650 | Fabrikantnummer: 192T4602 | EAN: 3596031741175
Omschrijving
STROOMTRAFO TO 23 150/5A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 192T4602. Het EAN nummer is 3596031741175. Het interne artikelnummer is 21258650.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1.5 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 23 - 23 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Breedte opening | 33 - 33 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product