Socomec Stroomtrafo to 23 300/5a - 192T4605
Artikelnummer: 21258901 | Fabrikantnummer: 192T4605 | EAN: 3596031741205
Omschrijving
STROOMTRAFO TO 23 300/5A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 192T4605. Het EAN nummer is 3596031741205. Het interne artikelnummer is 21258901.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 300 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 3.75 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 23 - 23 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Breedte opening | 33 - 33 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product