Socomec Stroomtrafo to 812 1000/5a - 192T4710
Artikelnummer: 21258619 | Fabrikantnummer: 192T4710 | EAN: 3596031742165
Omschrijving
TO 812 Stroomtransformator Split Core Split core 1000A/5A klasse 0,5
Het productnummer van de fabrikant is 192T4710. Het EAN nummer is 3596031742165. Het interne artikelnummer is 21258619.
Aanvullende informatie
Meetsensoren TO 812 primair 1000A/secundair 5A 85x125mm, klasse 0.5, leverenaan de secundaire een standaardstroom die evenredig is aan de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 85 - 85 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Breedte opening | 125 - 125 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product