Socomec Stroomtrafo to 816 3000/5a - 192T4830
Artikelnummer: 21258374 | Fabrikantnummer: 192T4830 | EAN: 3596031742240
Omschrijving
TO 816 Stroomtransformator Split Core Split core 3000A/5A klasse 0,5
Het productnummer van de fabrikant is 192T4830. Het EAN nummer is 3596031742240. Het interne artikelnummer is 21258374.
Aanvullende informatie
Meetsensoren TO 816 primair 3000A/secundair 5A 85x165mm, klasse 0.5, leverenaan de secundaire een standaardstroom die evenredig is aan de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 3000 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 85 - 85 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Breedte opening | 165 - 165 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product