Socomec TRANSFORMERS T2ba 103 stroomtransformator met vaste kern 1000a klasse 0,2S - 192U9390
Artikelnummer: 26702700 | Fabrikantnummer: 192U9390 | EAN: 3596031620739
Omschrijving
T2BA 103 Stroomtransformator met vaste kern 1000A klasse 0,2S
Het productnummer van de fabrikant is 192U9390. Het EAN nummer is 3596031620739. Het interne artikelnummer is 26702700.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren T2BA 103 primair 1000A/secundair 5A 103x41mm, klasse 0.2S, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Met koperrail | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 41 - 41 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.2S |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Breedte opening | 103 - 103 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec TRANSFORMERS T2ba 103 stroomtransformator met vaste kern 1000a klasse 0,2S
Artikelnummer: 26702700
Fabrikantnummer: 192U9390
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.