Socomec TRANSFORMERS T2CB 26-30 stroomtransformator met vaste kern 200a klasse 0,2S - 192U2320
Artikelnummer: 23669430 | Fabrikantnummer: 192U2320 | EAN: 3596031620210
Omschrijving
T2CB 26-30 Stroomtransformator met vaste kern 200A klasse 0,2S
Het productnummer van de fabrikant is 192U2320. Het EAN nummer is 3596031620210. Het interne artikelnummer is 23669430.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren T2CB 26-30 primair 200A/secundair 5A 30x10 d=26mm, klasse 0.2S, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 200 A |
| Met koperrail | Ja |
| Openingsdiameter | 26 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 30 - 30 mm |
| Breedte opening | 30 - 30 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.2S |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec TRANSFORMERS T2CB 26-30 stroomtransformator met vaste kern 200a klasse 0,2S
Artikelnummer: 23669430
Fabrikantnummer: 192U2320
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.