Socomec TRANSFORMERS T2CB 44-63 stroomtransformator met vaste kern 1000a klasse 0,2S - 192U6490
Artikelnummer: 26412703 | Fabrikantnummer: 192U6490 | EAN: 3596031620449
Omschrijving
T2CB 44-63 Stroomtransformator met vaste kern 1000A klasse 0,2S
Het productnummer van de fabrikant is 192U6490. Het EAN nummer is 3596031620449. Het interne artikelnummer is 26412703.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren T2CB 44-63 primair 1000A/secundair 5A 63x10 d=44mm, klasse 0.2S, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Ja |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Met koperrail | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Openingsdiameter | 44 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.2S |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Hoogte opening | 63 - 63 mm |
| Breedte opening | 63 - 63 mm |
| Opgenomen vermogen | W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec TRANSFORMERS T2CB 44-63 stroomtransformator met vaste kern 1000a klasse 0,2S
Artikelnummer: 26412703
Fabrikantnummer: 192U6490
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.