Socomec TRANSFORMERS Sensor Tba 60 stroomtransformator massieve kern 600a klasse 0,5 - 192T7060
Artikelnummer: 23774203 | Fabrikantnummer: 192T7060 | EAN: 3596031092512
Omschrijving
Sensor TBA 60 Stroomtransformator massieve kern 600A klasse 0,5
Het productnummer van de fabrikant is 192T7060. Het EAN nummer is 3596031092512. Het interne artikelnummer is 23774203.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren TBA 60 primair 600A/secundair 5A 60x30mm, klasse 0.5, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 600 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Met koperrail | Ja |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 60 - 60 mm |
| Hoogte opening | 31 - 31 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec TRANSFORMERS Sensor Tba 60 stroomtransformator massieve kern 600a klasse 0,5
Artikelnummer: 23774203
Fabrikantnummer: 192T7060
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.