Socomec TRANSFORMERS Sensor Tba 60 stroomtransformator massieve kern 800a klasse 0,5 - 192T7080
Artikelnummer: 23774201 | Fabrikantnummer: 192T7080 | EAN: 3596031092536
Omschrijving
Sensor TBA 60 Stroomtransformator massieve kern 800A klasse 0,5
Het productnummer van de fabrikant is 192T7080. Het EAN nummer is 3596031092536. Het interne artikelnummer is 23774201.
Aanvullende informatie
Stroomtransformatoren TBA 60 primair 800A/secundair 5A 60x30mm, klasse 0.5, leveren aan de secundaire een standaardstroom die evenredig is met de primaire stroom en aangepast aan de nominale waarde van het bijbehorende apparaat.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
TRANSFORMERS
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Met koperrail | Ja |
| Primaire meetstroomsterkte In | 800 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 60 - 60 mm |
| Hoogte opening | 31 - 31 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | W |
| Openingsdiameter | mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product
Socomec TRANSFORMERS Sensor Tba 60 stroomtransformator massieve kern 800a klasse 0,5
Artikelnummer: 23774201
Fabrikantnummer: 192T7080
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.