Socomec Zekering 10x38 GG 0,5a ZS - 60120000
Artikelnummer: 21258674 | Fabrikantnummer: 60120000 | EAN: 3596031377053
Omschrijving
gG curven zonder slagpin NFC Fuselink gG 0,5A 500 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60120000. Het EAN nummer is 3596031377053. Het interne artikelnummer is 21258674.
Aanvullende informatie
Cylindrische zekering - Type gG 0,5A 500Vac 10x38
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 0.5 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 10x38 mm |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 1.43 W |
| Nom. (meet)spanning DC | 500 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | 120 kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product