Socomec Zekering 10x38 GG 16a ZS - 60120016
Artikelnummer: 21258459 | Fabrikantnummer: 60120016 | EAN: 3596031377145
Omschrijving
gG curves zonder slagplaat NFC Fuselink gG 16A 500 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60120016. Het EAN nummer is 3596031377145. Het interne artikelnummer is 21258459.
Aanvullende informatie
Cylindrische zekering - Type gG 16A 500Vac 10x38
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 10x38 mm |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 1.6 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 500 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | 120 kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product