Socomec Zekering 10x38 GG 32a ZS - 60120032
Artikelnummer: 21258741 | Fabrikantnummer: 60120032 | EAN: 3596031377176
Omschrijving
gG curves zonder slagplaat NFC Fuselink gG 32A 400 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60120032. Het EAN nummer is 3596031377176. Het interne artikelnummer is 21258741.
Aanvullende informatie
Cylindrische zekering - Type gG 32A 400Vac 10x38
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 32 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 10x38 mm |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 2.9 W |
| Nom. (meet)spanning AC | 400 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 400 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | 120 kA |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product