Socomec Zekering 14x51 GG 16a MS - 60520016
Artikelnummer: 21258526 | Fabrikantnummer: 60520016 | EAN: 3596031378272
Omschrijving
gG bochten met spits NFC Fuselink gG 16A 500 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60520016. Het EAN nummer is 3596031378272. Het interne artikelnummer is 21258526.
Aanvullende informatie
Cylindrische zekering - Type gG 16A 690Vac 14x51 met slagpin
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 14x51 mm |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 500 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | W |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product