Socomec Zekering 14x51 GG 16a ZS - 60220016
Artikelnummer: 21258735 | Fabrikantnummer: 60220016 | EAN: 3596031377459
Omschrijving
gG curves zonder sluitplaat NFC Fuselink gG 16A 690 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60220016. Het EAN nummer is 3596031377459. Het interne artikelnummer is 21258735.
Aanvullende informatie
Cylindrische zekering - Type gG 16A 690Vac 14x51
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 14x51 mm |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Nom. (meet)spanning DC | V |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | W |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product