Socomec Zek zonder slagpin 14x51 20a - 60220020
Artikelnummer: 22409059 | Fabrikantnummer: 60220020 | EAN: 3596031377466
Omschrijving
gG curves zonder slagplaat NFC Fuselink gG 20A 690 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60220020. Het EAN nummer is 3596031377466. Het interne artikelnummer is 22409059.
Aanvullende informatie
Cylindrische zekering - Type gG 20A 690Vac 14x51
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 14x51 mm |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Nom. (meet)spanning DC | V |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | W |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product