Socomec Zekering 22x58 GG 100a ZS - 60320100
Artikelnummer: 21258686 | Fabrikantnummer: 60320100 | EAN: 3596031377916
Omschrijving
gG curven zonder slagpin NFC Fuselink gG 100A 500 VAC
Het productnummer van de fabrikant is 60320100. Het EAN nummer is 3596031377916. Het interne artikelnummer is 21258686.
Aanvullende informatie
Cylindrische zekering - Type gG 100A 500Vac 22x58
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Socomec
Specificaties
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 22x58 mm |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Nom. (meet)spanning DC | V |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | W |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Socomec
» Meer informatie over Socomec
Huidige product