Socomec Zekering 22x58 GG 63a ZS - 60320063
Artikelnummer: 21258626 | Fabrikantnummer: 60320063 | EAN: 3596031377886
Het productnummer van de fabrikant is 60320063. Het EAN nummer is 3596031377886. Het interne artikelnummer is 21258626.
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Socomec
Toon alle producten van Socomec |
| Serie |
FUSES & FUSE BASES
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Nom. (meet)stroom | 63 A |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Grootte | 22x58 mm |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Model | Keramische zekering |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Nom. (meet)spanning DC | V |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, AC | kA |
| Afschakelvermogen van nom. spanning, DC | kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | W |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |