SOLAREDGE OMV 3F 17.0KW MET SOLAREDGETAPP - SE17K-BE0T0BNN4
Artikelnummer: 26695833 | Fabrikantnummer: SE17K-BE0T0BNN4
Omschrijving
Solaredge Commercial lichtnetgekoppelde dc/ac omvormer, (dxhxb) 260x540x315mm, max. DC-primair vermogen 22950W, netbewaking 3-fase, 2 MPP trackers, AC-nom. uitgangsvermogen 17000W, MPP-spanning 230 - 400V, euro-rendement 98.3%, geschikt voor buitenmontage, beschermingsgraad (IP) IP65,
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is SE17K-BE0T0BNN4. Het interne artikelnummer is 26695833.
| Klasse |
Lichtnetgekoppelde DC/AC omvormer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SOLAREDGE
Toon alle producten van SOLAREDGE |
| Serie |
Commercial
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 315 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Hoogte | 540 mm |
| Geschikt voor buitenmontage | Ja |
| Display | Geen |
| Aantal MPP trackers | 2 |
| Netbewaking | 3-fase |
| Met datalogger | Nee |
| Duurzaam | Ja |
| AC-nom. uitgangsvermogen | 17000 W |
| Max. DC-primair vermogen | 22950 W |
| Euro-rendement | 98.3 % |
| Gewicht | 30.7 kg |
| MPP-spanning | 230 t/m 400 V |
| Categorieën |
Omvormers voor zonnepanelen
Zonne energie |
SOLAREDGE
» Meer informatie over SOLAREDGE
Huidige product
SOLAREDGE OMV 3F 17.0KW MET SOLAREDGETAPP
Artikelnummer: 26695833
Fabrikantnummer: SE17K-BE0T0BNN4
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.