Soler & Palau ARTIC WIND 300 - 5301457200
Artikelnummer: 26695155 | Fabrikantnummer: 5301457200
Omschrijving
ARTIC WIND 300
Het productnummer van de fabrikant is 5301457200. Het interne artikelnummer is 26695155.
Aanvullende informatie
Comfortventilatoren.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Soler & Palau
Specificaties
| Klasse |
Circulatieventilator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Soler & Palau
Toon alle producten van Soler & Palau |
| Serie |
ARTIC WIND
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur | Wit |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Materiaal | Kunststof |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Met afstandsbediening | Ja |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Draagbaar | Ja |
| Geschikt voor traforegeling | Nee |
| Geschikt voor elektronische regeling | Nee |
| Waaierdiameter | 400 mm |
| Aantal ventilatiesnelheden | 3 |
| Zwenkbaar | Ja |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met stekker |
| Model | Tafel |
| Oscillatie | Ja |
| Aansluitspanning | 230 - 230 V |
| Kantelbaar | Ja |
| Opgenomen vermogen | 55 kW |
| Type toerenregeling | Standen |
| Max. toerental | 1000 1/min |
| Kooidiameter | 420 mm |
| Luchthoeveelheid onbelast | 3700 m³/h |
| Breedte | mm |
| Diepte | mm |
| Pendellengte | - mm |
| Hoogte | 605 - 605 mm |
| Categorieën |
Ventilatoren utiliteit
Ventilatie verwarming |
Soler & Palau
» Meer informatie over Soler & Palau
Huidige product