Soler & Palau CAB-ECOWATT Cab-355 ecowatt N 230V50/60HZ N8 - 5113225900
Artikelnummer: 26724468 | Fabrikantnummer: 5113225900 | EAN: 8445325292907
Omschrijving
CAB-355 ECOWATT N 230V50/60HZ N8
Het productnummer van de fabrikant is 5113225900. Het EAN nummer is 8445325292907. Het interne artikelnummer is 26724468.
Aanvullende informatie
Low profile acoustic cabinet fans, manufactured from galvanised sheet steel and internally lined with 50mm thickness of fireproof acoustic insulation (M0), with sound-absorbent insulation at the inlet. All models incorporate inlet and discharge circular
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Soler & Palau
Specificaties
| Klasse |
Boxventilator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Soler & Palau
Toon alle producten van Soler & Palau |
| Serie |
CAB-ECOWATT
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Aansluitspanning | 230 V |
| Lengte | 682 mm |
| Breedte | 699 mm |
| Hoogte | 501 mm |
| Indirecte aandrijving | Nee |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Max. luchttemperatuur | 40 °C |
| Geschikt voor frequentieregeling | Nee |
| Geschikt voor traforegeling | Nee |
| 2 toeren motor | Nee |
| Elektrische aansluiting | Aansluitklemmen |
| Geschikt voor zwakstroomregeling | Nee |
| Geschikt voor elektronische regeling | Ja |
| Gelijkstroommotor | Ja |
| Aansluiting | Flens |
| Kanaaldiameter aanzuig | 355 mm |
| Kanaaldiameter uitblaas | 355 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.34 W |
| Luchthoeveelheid onbelast | 2579 m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 300 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 200 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 250 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 150 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 50 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 100 Pa | m³/h |
| Diameter huis | mm |
| Kanaalbreedte aanzuig | mm |
| Kanaalhoogte aanzuig | mm |
| Kanaalbreedte uitblaas | mm |
| Kanaalhoogte uitblaas | mm |
| Categorieën |
Ventilatoren utiliteit
Ventilatie verwarming |
Soler & Palau
» Meer informatie over Soler & Palau
Huidige product
Soler & Palau CAB-ECOWATT Cab-355 ecowatt N 230V50/60HZ N8
Artikelnummer: 26724468
Fabrikantnummer: 5113225900