Soler & Palau CTRFGVENT CMPT/4-160 ATEX - 5130076200
Artikelnummer: 23465080 | Fabrikantnummer: 5130076200 | EAN: 8413893109620
Omschrijving
Soler & Palau CMPT ATEX centrifugaalventilator, behuizing kunststof, kwaliteitsklasse materiaal behuizin polypropyleen (PP), oppervlaktebescherming behuizing geen (onbehandeld), waaier kunststof, kwaliteitsklasse materiaal waaier polypropyleen (PP), oppervlaktebescherming waaier geen (onbehandeld),
Het productnummer van de fabrikant is 5130076200. Het EAN nummer is 8413893109620. Het interne artikelnummer is 23465080.
Aanvullende informatie
CMPT/4-160 EXDIIBT6 LG0 PP (230/400V50HZ)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Soler & Palau
Specificaties
| Klasse |
Centrifugaalventilator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Soler & Palau
Toon alle producten van Soler & Palau |
| Serie |
CMPB/T
Toon alle producten in deze serie |
| Frequentie | 50 Hz |
| Diepte | 440 mm |
| Breedte | 445 mm |
| Aansluitspanning | 3 x 400 V |
| Indirecte aandrijving | Nee |
| Met werkschakelaar | Nee |
| Terugslagklep | Geen |
| Enkel toeren motor | Ja |
| In-line | Nee |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Waaier uitvoering | Voorover gebogen |
| Materiaal waaier | Kunststof |
| Toerental motor (nom.) omw/min | 1500 4-polig |
| Max. mediumtemperatuur (continu) | 40 °C |
| Hoogte | 525 mm |
| Luchthoeveelheid bij 600 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 1000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 14000 Pa (statisch, 20gr. C) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 18000 Pa (statisch, 20gr. C) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 2500 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 3500 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 4500 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 6000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 800 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 10000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 1500 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 2000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 3000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 4000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 5000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Luchthoeveelheid bij 8000 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Nom. kanaaldiameter zuigzijde | 160 mm |
| Luchthoeveelheid bij 400 Pa (statisch) | 0 m³/h |
| Nom. kanaaldiameter perszijde | 160 mm |
| Luchthoeveelheid bij 200 Pa (statisch) | 300 m³/h |
| Kwaliteitsklasse materiaal waaier | Polypropyleen (PP) |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Polypropyleen (PP) |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Geluidvermogen bij 63 Hz | 31 dB |
| Geluidvermogen bij 125 Hz | 41 dB |
| Geluidvermogen bij 250 Hz | 55 dB |
| Geluidvermogen bij 500 Hz | 58 dB |
| Geluidvermogen bij 1000 Hz | 61 dB |
| Geluidvermogen bij 2000 Hz | 60 dB |
| Geluidvermogen bij 4000 Hz | 60 dB |
| Geluidvermogen bij 8000 Hz | 49 dB |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Onbehandeld |
| Oppervlaktebescherming waaier | Onbehandeld |
| Opgenomen vermogen | W |
| Nom. stroom | A |
| Specifiek ventilator vermogen bij Qmax | W/(m³/s) |
| Nom. kanaalbreedte perszijde | mm |
| Nom. kanaalhoogte perszijde | mm |
| Categorieën |
Ventilatoren utiliteit
Ventilatie verwarming |
Soler & Palau
» Meer informatie over Soler & Palau
Huidige product