Soler & Palau COMPACT TCBT/4-315/H-B 230/400V50/60HZ ve - 5705080200
Artikelnummer: 26695082 | Fabrikantnummer: 5705080200 | EAN: 8413893666901
Omschrijving
TCBT/4-315/H-B 230/400V50/60HZ VE
Het productnummer van de fabrikant is 5705080200. Het EAN nummer is 8413893666901. Het interne artikelnummer is 26695082.
Aanvullende informatie
Cylindrische axiale buisventilatoren, TCBT/4-315/H-B 230/400V50/60HZ
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Soler & Palau
Specificaties
| Klasse |
Buisventilator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Soler & Palau
Toon alle producten van Soler & Palau |
| Serie |
Compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Indirecte aandrijving | Nee |
| Met thermische beveiliging | Ja |
| Max. luchttemperatuur | 40 °C |
| 2 toeren motor | Nee |
| Gelijkstroommotor | Nee |
| Elektrische aansluiting | Aansluitklemmen |
| Geschikt voor elektronische regeling | Nee |
| Geschikt voor zwakstroomregeling | Nee |
| Poolomschakelbaar | Nee |
| Geschikt voor traforegeling | Ja |
| Kanaaldiameter | 315 mm |
| Aansluiting | Flens |
| Materiaal behuizing | Staal behandeld |
| Aansluitspanning | 400 V |
| Geschikt voor frequentieregeling | Ja |
| Diameter huis | 386 mm |
| Opgenomen vermogen | 0.099 kW |
| Lengte | mm |
| Max. luchthoeveelheid bij 300 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 200 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 250 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 150 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 50 Pa | m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 100 Pa | m³/h |
| Luchthoeveelheid onbelast | 1942.78 m³/h |
| Categorieën |
Ventilatoren utiliteit
Ventilatie verwarming |
Soler & Palau
» Meer informatie over Soler & Palau
Huidige product
Soler & Palau COMPACT TCBT/4-315/H-B 230/400V50/60HZ ve
Artikelnummer: 26695082
Fabrikantnummer: 5705080200