Soler & Palau JALAFSL PER800W VIERK - 5406067800
Artikelnummer: 20626590 | Fabrikantnummer: 5406067800 | EAN: 8413893012913
Omschrijving
Soler & Palau PER-W lamellenrooster, kunststof, grijs, voor kanaaldiameter 800mm, frontbreedte 840mm, fronthoogte 840mm, oppervlaktebescherming overig, voor rond luchtkanaal, kanaalbreedte 800mm, kanaalhoogte 800mm, dubbele lamellenrij, inbouwdiepte 40mm, bevestiging binnenwerk/rooster verborgen schroef,
Het productnummer van de fabrikant is 5406067800. Het EAN nummer is 8413893012913. Het interne artikelnummer is 20626590.
Aanvullende informatie
PER-800 W
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Soler & Palau
Specificaties
| Klasse |
Lamellenrooster
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Soler & Palau
Toon alle producten van Soler & Palau |
| Serie |
PER W
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 7035 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met inbouwraam | Nee |
| Verticale lamellen | Nee |
| Servomotor instelbaar | Nee |
| Volume-instelling | Geen |
| Voor rond luchtkanaal | Ja |
| Luchtpatroon instelbaar | Nee |
| Thermostatisch instelbaar | Nee |
| Balbeveiligd | Nee |
| Bevestiging binnenwerk/rooster | Verborgen schroef |
| Dubbele lamellenrij | Ja |
| Nom. kanaalhoogte | 800 mm |
| Fronthoogte | 840 mm |
| Nom. kanaalbreedte | 800 mm |
| Frontbreedte | 840 mm |
| Voor kanaaldiameter | 800 - 800 mm |
| Inbouwdiepte | mm |
| Categorieën |
Roosters kanalen slangen en filters
Ventilatie verwarming |
Soler & Palau
» Meer informatie over Soler & Palau
Huidige product