Soler & Palau SABIK-VOC SENSOR - 5800018900
Artikelnummer: 23817439 | Fabrikantnummer: 5800018900 | EAN: 8413893618092
Omschrijving
Soler & Palau SABIK opnemer (hvac)
Het productnummer van de fabrikant is 5800018900. Het EAN nummer is 8413893618092. Het interne artikelnummer is 23817439.
Aanvullende informatie
SABIK-VOC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Soler & Palau
Specificaties
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Soler & Palau
Toon alle producten van Soler & Palau |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Trendweergave | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Opnemertype | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Steekklemaansluiting |
| Met behuizing | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 1 |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Geschikt voor kanaalmontage | Nee |
| Technologie | Overig |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Vaste kabel aan opnemer | Ja |
| Aantal meetbereiken | 1 |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor lucht | Ja |
| Geschikt voor vloeistoffen | Nee |
| Geschikt voor gassen | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Standby drukknop | Nee |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Materiaal element | Overig |
| Opnemerelement binnen behuizing | Ja |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Aantal uitgangssignalen | 1 |
| Offset instelling mogelijk | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Opnemerelement buiten behuizing | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Type voeding | Voedingskabel |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Toepassingsgebied | Dompelbuis |
| Met ompoolbeveiliging | Ja |
| VOC meting | Ja |
| Diameter opnemerelement | 20 mm |
| Breedte behuizing | 20 mm |
| Opnemerlengte | 20 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Kabellengte | 420 m |
| VOC meetbereik | 0 - 2000 ppm |
| Hoogte behuizing | 33 mm |
| Diepte behuizing | 20 mm |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Omgevingstemperatuur | - °C |
| Temperatuurmeetbereik | - °C |
| Insteeklengte | mm |
| Tolerantie | % |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | |
| Nom. voedingsspanning bij AC | - V |
| CO2 meetbereik | - ppm |
| Relatieve luchtvochtigheid meetbereik | - % |
| Absolute luchtvochtigheid meetbereik | - g/m³ |
| Enthalpie meetbereik | - kJ/kg |
| Dauwpunt meetbereik | - % |
| Fijnstof meetbereik (PM) | - µg/m³ |
| Toepassingsgebied stromingssnelheid medium | - m/s |
| Max. omgevingsvochtigheid (niet condenserend) | % |
| Aantal meetpunten | |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Soler & Palau
» Meer informatie over Soler & Palau
Huidige product