Sonel MEETSNOER 1,8M BLAUW - WAPRZ1X8BUBB10K
Artikelnummer: 23393819 | Fabrikantnummer: WAPRZ1X8BUBB10K | EAN: 5907624023864
Het productnummer van de fabrikant is WAPRZ1X8BUBB10K. Het EAN nummer is 5907624023864. Het interne artikelnummer is 23393819.
| Klasse |
Toebehoren voor meetinstrument
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sonel
Toon alle producten van Sonel |
| Serie |
Meetinstrument accessoire
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Overig |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Insteektechniek | Overig |
| Krokodilklem | Nee |
| Stroombelastbaarheid | 0 A |
| Soort isolatiemateriaal | Overig |
| Meetcircuitcategorie | Overig |
| Setuitvoering | Nee |
| Met koffer/tas | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Max. werkspanning | 0 V |
| Busdiameter | 0 mm |
| Max. spanning | 0 V |
| Categorieën |
Accessoires
Meetinstrumenten Gereedschap |