Sonel Meetinstrument accessoire Meetsnoer Kelvin 3M u2,i2 - rood/blauw - WAPRZ003DZBBU2I2
Artikelnummer: 23393792 | Fabrikantnummer: WAPRZ003DZBBU2I2 | EAN: 5907624098718
Het productnummer van de fabrikant is WAPRZ003DZBBU2I2. Het EAN nummer is 5907624098718. Het interne artikelnummer is 23393792.
| Klasse |
Toebehoren voor meetinstrument
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sonel
Toon alle producten van Sonel |
| Serie |
Meetinstrument accessoire
Toon alle producten in deze serie |
| Insteektechniek | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Stroombelastbaarheid | 16 A |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Setuitvoering | Nee |
| Met koffer/tas | Nee |
| Max. werkspanning | 600 V |
| Type toebehoren/onderdelen | Aansluitkabel |
| Onderdeel | Nee |
| Toebehoren | Nee |
| Soort isolatiemateriaal | Siliconen |
| Categorieën |
Accessoires
Meetinstrumenten Gereedschap |
Artikelnummer: 23393792
Fabrikantnummer: WAPRZ003DZBBU2I2