Sonel Meetsnoer 3M rood 15 KV, cat iv 1000V met krokodillenklem - WAPRZ003REKRO15KV
Artikelnummer: 26614210 | Fabrikantnummer: WAPRZ003REKRO15KV | EAN: 5907624028975
Het productnummer van de fabrikant is WAPRZ003REKRO15KV. Het EAN nummer is 5907624028975. Het interne artikelnummer is 26614210.
| Klasse |
Toebehoren voor meetinstrument
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Sonel
Toon alle producten van Sonel |
| Stroombelastbaarheid | 10 A |
| Insteektechniek | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Meetcircuitcategorie | CAT IV |
| Setuitvoering | Nee |
| Met koffer/tas | Nee |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Soort isolatiemateriaal | Siliconen |
| Type toebehoren/onderdelen | Meetsnoer |
| Max. werkspanning | 15000 V |
| Categorieën |
Accessoires
Meetinstrumenten Gereedschap |
Artikelnummer: 26614210
Fabrikantnummer: WAPRZ003REKRO15KV