Schneider Electric Spacial SF Panelset SFN - prisma P systeem installatie - ip55 - ral7035 - 2000x70 - NSYSFP20750
Artikelnummer: 26571364 | Fabrikantnummer: NSYSFP20750 | EAN: 3606480211379
Het productnummer van de fabrikant is NSYSFP20750. Het EAN nummer is 3606480211379. Het interne artikelnummer is 26571364.
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Schneider Electric
Toon alle producten van Schneider Electric |
| Serie |
Spacial SF
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Breedte | 700 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Koppelbaar | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 2000 mm |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Aantal sloten | 1 |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Nee |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Ja |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Max. toegestane belasting van de deur(en) volgens IEC 62208 | 60 N |
| Max. toegestane belasting van de kast volgens IEC 62208 | 1000 N |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Met hellend dak | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Schneider Electric
‘Life is on’ is de slogan van Schneider Electric, een van oorsprong Franse multinational en gevestigd merk in energiemanagement en automatisering. Bij Schneider Electric draait het om innovatie, duurzaamheid, efficiëntie, betrouwbaarheid en veiligheid. Het bedrijf is dan ook niet voor niets wereldleider op het gebied van energiebeheer systemen.
» Meer informatie over Schneider ElectricArtikelnummer: 26571364
Fabrikantnummer: NSYSFP20750