Spelsberg 120 aansluitklem voor hoofdkabel 5P 20-aansluitingen - 84000401
Artikelnummer: 10350325 | Fabrikantnummer: 84000401 | EAN: 4013902110230
Het productnummer van de fabrikant is 84000401. Het EAN nummer is 4013902110230. Het interne artikelnummer is 10350325.
klemblok, VDE
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 5 |
| Diepte | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Aantal klemposities per pool | 1 |
| Breedte | 47 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Hoogte | 31.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 85 - 85 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | - mm² |
| Boorgatafstand centrisch | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | - mm² |
| Categorieën |
Lasklemmen lasdoppen en kroonstrippen
Installatiemateriaal |
Spelsberg Inbouwbehuizing
Artikelnummer: 10168981
Fabrikantnummer: 97700101
Spelsberg Kabeldoos HP 80-L
Artikelnummer: 10343224
Fabrikantnummer: 32298001
Spelsberg Kabeldoos HP 90-L
Artikelnummer: 10343239
Fabrikantnummer: 32599001
Spelsberg
» Meer informatie over SpelsbergArtikelnummer: 10350325
Fabrikantnummer: 84000401