Spelsberg Abox SLK 4² kabeldoos (C62 À 1 C62) - 81180701
Artikelnummer: 26670953 | Fabrikantnummer: 81180701 | EAN: 4013902669011
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Abox SLK 4² Aftakdoos
Het productnummer van de fabrikant is 81180701. Het EAN nummer is 4013902669011. Het interne artikelnummer is 26670953.
Aanvullende informatie
Kabeldoos, met beschermingsgraad IP54/IP65, nominale doorsnede 4mm², Ui=450V AC, gecertificeerd conform VDE (DIN EN 60670-1/-22 (VDE 0606-1/-22)), uitbreekmembranen, M20/M25, (1 achter, 8 zijkant), montage openingen aan de binnenzijde, met steekklemmen voor standaard binneninstallaties, grijs, met 5 aan de bodem bevestigde, 3-ader-steekklemmen Wago 221-413-4mm², klembare doorsnede per pool: 3 x 0,2 tot 4mm² massief Cu en 3 x 0,14 tot 4mm² soepel Cu
Afmetingen: 94 x 94 x 57mm
Meegeleverd toebehoren: 3 invoerwartels IP54 M20 afdichtbereik 8-13,5mm, 3 invoerwartels IP54 M25 afdichtbereik 9-18,5mm
Aftakdoos, Beschermingsgraad IP54/IP65 , Max. aderdoorsnede 4², slagvastheid IK07, Beschermingsklasse II, Ui 450V AC, VDE, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
Afmetingen: 94 x 94 x 57mm
Meegeleverd toebehoren: 3 invoerwartels IP54 M20 afdichtbereik 8-13,5mm, 3 invoerwartels IP54 M25 afdichtbereik 9-18,5mm
Aftakdoos, Beschermingsgraad IP54/IP65 , Max. aderdoorsnede 4², slagvastheid IK07, Beschermingsklasse II, Ui 450V AC, VDE, Halogeenvrij
| Klasse |
Doos voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 94 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Vierkant |
| Kleur | Grijs |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Type behuizingsdoorvoer | Uitbreekpoort |
| Met afscherming | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Lengte | 94 mm |
| Verzegelbaar | Ja |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Transparant deksel | Nee |
| Diepte | 57 mm |
| Rijgbaar | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 4 mm² |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Achterinvoer | Ja |
| Montagewijze | Wand-/plafondmontage |
| Weersbestendig | Nee |
| Uitvoering deksel | Overig |
| Toepasbaar met giethars | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 450 V |
| Aantal invoeren | 9 |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 40 °C |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Uitgerust met | Steekklem |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Aansluitkast |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Aantal polen | |
| Aantal klemposities per pool | |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | |
| Aantal meegeleverde kabelwartels | |
| Diameter | mm |
| Categorieën |
Kabeldoos
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Abox SLK 4² kabeldoos (C62 À 1 C62)
Spelsberg Abox SLK-4Q aftakdoos
Spelsberg Abox SLK-4Q aftakdoos
Spelsberg Abox SLK-4Q aftakdoos
Artikelnummer: 24086693
Fabrikantnummer: 80447001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product