Spelsberg Afsluitstoppen - 23141601
Artikelnummer: 22858236 | Fabrikantnummer: 23141601 | EAN: 4013902852154
Omschrijving
Spelsberg VST wurgnippel gesloten, kunststof, lichtgrijs, nom. diameter 16mm, afdichtbereik 6 - 10mm, beschermingsgraad (IP) IP54, halogeenvrij, voor wanddikte 1.5 - 4.5mm
Het productnummer van de fabrikant is 23141601. Het EAN nummer is 4013902852154. Het interne artikelnummer is 22858236.
Aanvullende informatie
Afsluitstop met gesloten dichtingsmembraan, polyethyleen, geen contramoer noodzakelijk, Beschermingsgraad IP54,
afsluitdoppen, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
afsluitdoppen, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Nom. diameter | 16 mm |
| Met trekontlasting | Nee |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4.5 mm |
| Afdichtbereik | 6 - 10 mm |
| Model | Gesloten |
| Dubbel membraan | Nee |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product