Spelsberg Afsluitstoppen - 23142001
Artikelnummer: 22858237 | Fabrikantnummer: 23142001 | EAN: 4013902852161
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
VST M20 afsluitdoppen
Het productnummer van de fabrikant is 23142001. Het EAN nummer is 4013902852161. Het interne artikelnummer is 22858237.
Aanvullende informatie
Afsluitstop met gesloten dichtingsmembraan, polyethyleen, geen contramoer noodzakelijk, Beschermingsgraad IP54,
afsluitdoppen, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
afsluitdoppen, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4.5 mm |
| Afdichtbereik | 8 - 13.5 mm |
| Model | Gesloten |
| Dubbel membraan | Nee |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Afsluitstoppen
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product