Spelsberg Behuizing met scheidingsschakelaar gte 216 - 03221601
Artikelnummer: 20165480 | Fabrikantnummer: 03221601 | EAN: 4013902051601
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
GTE 216 Behuizing met scheidingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 03221601. Het EAN nummer is 4013902051601. Het interne artikelnummer is 20165480.
Aanvullende informatie
Lastschakelaarbehuizing - industriekwaliteit - met externe bediening, vergrendelbaar, 1 x lastschakelaar 160A, 3-polig schakelend, Kegelvormige klem 10 - 70 mm², voor CU aders , PE/N-klem 2 x 50 mm², incl. 3 x koppelstuk voor behuizingen (GGV), Beschermingsgraad IP65, Beschermingsgraad IK08, Beschermingsniveau II, doorslagspanning Ui 690VAC/DC, Halogeenvrij, 320 x 320 x 179, met transparante deksel
Behuizing met scheidingsschakelaar, Beschermingsgraad IP65, slagvastheid IK08, Beschermingsklasse II, Un 690V AC, Un 400V AC, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
Behuizing met scheidingsschakelaar, Beschermingsgraad IP65, slagvastheid IK08, Beschermingsklasse II, Un 690V AC, Un 400V AC, Halogeenvrij
| Klasse |
Patroonlastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Aantal polen | 3 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Met zekeringsbewaking | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 690 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 160 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 3R |
| Bouwgrootte zekeringsinzetstukken | Overig |
| Breedte behuizing | 320 mm |
| Diepte behuizing | 179 mm |
| Stootstroomvastheid | kA |
| Hoogte behuizing | mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Behuizing met scheidingsschakelaar gte 216
Spelsberg Flens set GFS 12-M
Spelsberg Flens set GFS 12-M
Spelsberg Flens set GFS 12-M
Artikelnummer: 20166164
Fabrikantnummer: 07251201
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product
Spelsberg Behuizing met scheidingsschakelaar gte 216
Artikelnummer: 20165480
Fabrikantnummer: 03221601