Spelsberg Buisinvoeringen RST M16 - 28841601
Artikelnummer: 20476470 | Fabrikantnummer: 28841601 | EAN: 4013902921478
Omschrijving
Spelsberg RST leidinginvoerhulpstuk
Het productnummer van de fabrikant is 28841601. Het EAN nummer is 4013902921478. Het interne artikelnummer is 20476470.
Aanvullende informatie
Buiswartel voor het invoeren van gladde buis met contramoer, polystyreen,
Buiswartels, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
Buiswartels, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Nom. diameter | 16 mm |
| Met trekontlasting | Nee |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4 mm |
| Afdichtbereik | 16 - 16 mm |
| Model | Open |
| Dubbel membraan | Nee |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product