Spelsberg Buisinvoeringen - 28843201
Artikelnummer: 20476475 | Fabrikantnummer: 28843201 | EAN: 4013902921508
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg RST leidinginvoerhulpstuk
Het productnummer van de fabrikant is 28843201. Het EAN nummer is 4013902921508. Het interne artikelnummer is 20476475.
Aanvullende informatie
Buiswartel voor het invoeren van gladde buis met contramoer, polystyreen,
Buiswartels, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
Buiswartels, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP54, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 32 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 3 mm |
| Afdichtbereik | 32 - 32 mm |
| Model | Open |
| Dubbel membraan | Nee |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Buisinvoeringen
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Artikelnummer: 11792731
Fabrikantnummer: 87041001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product