Spelsberg Dubbel membraaninvoering - 26041601
Artikelnummer: 20476300 | Fabrikantnummer: 26041601 | EAN: 4013902011582
Omschrijving
Spelsberg DMS wartel kabel-/buisinvoer recht, kunststof, grijs, type schroefdraad metrisch, geschikt voor kabeldiameter 5 - 9mm, nom. draadmaat metrisch/Pg 16, beschermingsgraad (IP) IP44, halogeenvrij, gebruikstemperatuur -20 - +60°C
Het productnummer van de fabrikant is 26041601. Het EAN nummer is 4013902011582. Het interne artikelnummer is 20476300.
Aanvullende informatie
Dubbel membraaninvoering van elastisch kunststof met twee afdichtingsmembranen, gesloten, Beschermingsgraad IP66,
dubbele membraaninvoeringen, M16, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
dubbele membraaninvoeringen, M16, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Nom. diameter | 16 mm |
| Met trekontlasting | Nee |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4 mm |
| Afdichtbereik | 5 - 9 mm |
| Model | Gesloten |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Dubbel membraan | Ja |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product