Spelsberg Dubbel membraaninvoering DMS M20 - 26042001
Artikelnummer: 20476247 | Fabrikantnummer: 26042001 | EAN: 4013902013951
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg DMS wartel kabel-/buisinvoer recht, kunststof, grijs, type schroefdraad metrisch, geschikt voor kabeldiameter 7 - 12mm, nom. draadmaat metrisch/Pg 20, beschermingsgraad (IP) IP44, halogeenvrij, gebruikstemperatuur -20 - +60°C
Het productnummer van de fabrikant is 26042001. Het EAN nummer is 4013902013951. Het interne artikelnummer is 20476247.
Aanvullende informatie
Dubbel membraaninvoering van elastisch kunststof met twee afdichtingsmembranen, gesloten, Beschermingsgraad IP66,
dubbele membraaninvoeringen, M20, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
dubbele membraaninvoeringen, M20, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4 mm |
| Afdichtbereik | 7 - 12 mm |
| Model | Gesloten |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Dubbel membraan | Ja |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Dubbel membraaninvoering DMS M20
Spelsberg Kabeldoos abox-I 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox-I 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox-I 700-702
Artikelnummer: 20167835
Fabrikantnummer: 49047001
Spelsberg Kabeldoos HP 80-L
Spelsberg Kabeldoos HP 80-L
Spelsberg Kabeldoos HP 80-L
Artikelnummer: 10343224
Fabrikantnummer: 32298001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product