Spelsberg Dubbel membraaninvoering DMS M20/SW - 26002001
Artikelnummer: 20476469 | Fabrikantnummer: 26002001 | EAN: 4013902932603
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg DMS leidinginvoerhulpstuk
Het productnummer van de fabrikant is 26002001. Het EAN nummer is 4013902932603. Het interne artikelnummer is 20476469.
Aanvullende informatie
Dubbel membraaninvoering van elastisch kunststof met twee afdichtingsmembranen, gesloten, Beschermingsgraad IP66,
dubbele membraaninvoeringen, M20, diepzwart, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
dubbele membraaninvoeringen, M20, diepzwart, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4 mm |
| Afdichtbereik | 7 - 12 mm |
| Model | Gesloten |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Dubbel membraan | Ja |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Dubbel membraaninvoering DMS M20/SW
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product