Spelsberg Dubbel membraaninvoering - 26042501
Artikelnummer: 20476269 | Fabrikantnummer: 26042501 | EAN: 4013902014583
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg DMS wartel kabel-/buisinvoer recht, kunststof, grijs, type schroefdraad metrisch, geschikt voor kabeldiameter 9 - 16mm, nom. draadmaat metrisch/Pg 25, beschermingsgraad (IP) IP44, halogeenvrij, gebruikstemperatuur -20 - +60°C
Het productnummer van de fabrikant is 26042501. Het EAN nummer is 4013902014583. Het interne artikelnummer is 20476269.
Aanvullende informatie
Dubbel membraaninvoering van elastisch kunststof met twee afdichtingsmembranen, gesloten, Beschermingsgraad IP66,
dubbele membraaninvoeringen, M25, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
dubbele membraaninvoeringen, M25, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP66, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 25 mm |
| Afdichtbereik | 9 - 16 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4 mm |
| Model | Gesloten |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Dubbel membraan | Ja |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
4 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Dubbel membraaninvoering
Spelsberg Kabeldoos abox-I 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox-I 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox-I 700-702
Artikelnummer: 20167835
Fabrikantnummer: 49047001
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Spelsberg Kabeldoos abox 700-702
Artikelnummer: 11792731
Fabrikantnummer: 87041001
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product