Spelsberg Fietsoplaadstation TG BCS 3 - 20003001
Artikelnummer: 21265512 | Fabrikantnummer: 20003001 | EAN: 4013902598175
Het productnummer van de fabrikant is 20003001. Het EAN nummer is 4013902598175. Het interne artikelnummer is 21265512.
fietsen oplaadpunt, zwart, Beschermingsgraad IP44, slagvastheid IK08, Beschermingsklasse II, Nominale isolatiespanning 400V AC, Halogeenvrij
| Klasse |
Oplaadpunt elektrisch voertuig
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Met display | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Hoogte | 152 mm |
| Draagbaar | Nee |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Buismontage mogelijk | Ja |
| Met energiemeter | Nee |
| Nom. aansluitvermogen | 3.5 kW |
| Aantal laadunits | 3 |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type A | 0 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 0 |
| Ingangsspanning | 230 - 230 V |
| Max. vermogen per laadpunt | 3.5 kW |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 3 |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 16 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 4 - 4 mm² |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Nee |
| Verbinding via Wi-Fi | Nee |
| 5G-netwerk standaard | Nee |
| Met sleutelschakelaar | Nee |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Nee |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Nee |
| Conform de kalibratiewet | Nee |
| Export van oplaadlogs | Nee |
| Backend meegeleverd | Nee |
| Met overspanningsbeveiligingsmodule | Nee |
| In netwerk op te nemen via LAN | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Nee |
| Geschikt voor netwerken als master | Nee |
| DC reststroomdetectie | Nee |
| Lasdetectie van schakelaars | Nee |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Nee |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| 4G-netwerk standaard | Nee |
| Uitgangsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Uitgangsspanning bij DC | - V |
| Max. uitgangsstroom bij AC 60 Hz | A |
| Max. uitgangsstroom bij DC | A |
| Lengte van de laadkabel | m |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Categorieën | Laadpalen |
Spelsberg Regenkap BCS WP1
Artikelnummer: 21265367
Fabrikantnummer: 20003101
Spelsberg Grondpen BCS WP2
Artikelnummer: 21265225
Fabrikantnummer: 20003201