Spelsberg Invoeringen - 23042501
Artikelnummer: 20476360 | Fabrikantnummer: 23042501 | EAN: 4013902852130
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg Wurgwartel wartel kabel-/buisinvoer recht, kunststof, grijs, type schroefdraad metrisch, nom. draadmaat metrisch/Pg 25, geschikt voor kabeldiameter 9 - 18.5mm, kwaliteitsklasse polyamide, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), halogeenvrij, beschermingsgraad (IP) IP54,
Het productnummer van de fabrikant is 23042501. Het EAN nummer is 4013902852130. Het interne artikelnummer is 20476360.
Aanvullende informatie
Montagesteun met open afdichtingsmembraan, geen contramoer noodzakelijk, Beschermingsgraad IP54,
invoerwartel, M25, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
invoerwartel, M25, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP55, Halogeenvrij
| Klasse |
Wurgnippel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Overig |
| Met trekontlasting | Nee |
| Nom. diameter | 25 mm |
| Voor wanddikte | 1.5 - 4.5 mm |
| Afdichtbereik | 6 - 18.5 mm |
| Model | Gesloten |
| Dubbel membraan | Nee |
| Nom. diameter (Pg) | |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Invoeringen
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product