Spelsberg KVR wartel M12 lichtgrijs 2/6.5MM kunststof - 22741201
Artikelnummer: 20303909 | Fabrikantnummer: 22741201 | EAN: 4013902858019
Het productnummer van de fabrikant is 22741201. Het EAN nummer is 4013902858019. Het interne artikelnummer is 20303909.
kabelwartel, M12, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP68/IP69, Halogeenvrij
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Slagvast | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 12 |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Met contramoer | Ja |
| Sleutelwijdte | 15 mm |
| Zeskant hoekmaat | 16.5 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 100 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 2 - 6.5 mm |
| Glasvezelversterkt | Ja |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Voor wanddikte | 3 - 3 mm |
| Drukcompenserend | Nee |
| Materiaal afdichting | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroeven |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Spelsberg
» Meer informatie over SpelsbergArtikelnummer: 20303909
Fabrikantnummer: 22741201