Spelsberg KVR wartel M20 lichtgrijs 6/12MM kunststof - 24742001
Artikelnummer: 20303461 | Fabrikantnummer: 24742001 | EAN: 4013902011322
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg KVR wartel kabel-/buisinvoer recht, kunststof, lichtgrijs, type schroefdraad metrisch, nom. draadmaat metrisch/Pg 20, nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisd overig, spoed schroefdraad 1.5mm, schroefdraadlengte 9mm, sleutelwijdte 24mm, zeskant hoekmaat 26.5mm,
Het productnummer van de fabrikant is 24742001. Het EAN nummer is 4013902011322. Het interne artikelnummer is 20303461.
Aanvullende informatie
Kabelschroefverbinding met trekontlasting, Polyamide, M_ x 1,5 mm, zonder contramoer, met Beschermingsgraad IP68,
kabelwartel, M20, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP68/IP69, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
kabelwartel, M20, lichtgrijs, Beschermingsgraad IP68/IP69, Halogeenvrij
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Grijs |
| Slagvast | Ja |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Afgeschermd | Nee |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Nom. draadmaat in inch NPT/gasbuisdraad | Overig |
| Zeskant hoekmaat | 26.5 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 12 mm |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 100 °C |
| Glasvezelversterkt | Ja |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Drukcompenserend | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Voor wanddikte | - mm |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg KVR wartel M20 lichtgrijs 6/12MM kunststof
Bizline M/iso wartel M20 lichtgrijs 6/12MM kunststof biz 206120
Bizline M/iso wartel M20 lichtgrijs 6/12MM kunststof biz 206120
Bizline M/iso wartel M20 lichtgrijs 6/12MM kunststof biz 206120
Artikelnummer: 11594830
Fabrikantnummer: 03700420330288
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product
Spelsberg KVR wartel M20 lichtgrijs 6/12MM kunststof
Artikelnummer: 20303461
Fabrikantnummer: 24742001