Spelsberg 120 aansluitklem voor hoofdkabel 5P 20-aansluitingen - 84003501
Artikelnummer: 20168666 | Fabrikantnummer: 84003501 | EAN: 4013902110278
Omschrijving
Spelsberg Abox Schroefklem kroonklemmenstrook, kunststof. thermoplast., wit, aderdoorsnede extra soepel 25 - 35mm², aderdoorsnede soepel met huls 35mm², aderdoorsnede massieve draad 35mm², nom. (meet)spanning 690V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, 5 polen, schroef,
Het productnummer van de fabrikant is 84003501. Het EAN nummer is 4013902110278. Het interne artikelnummer is 20168666.
Aanvullende informatie
Schroefklemmen conform DIN EN 60998 (VDE 0613), Ui=690V, , 5-polig - 35 mm²
klemblok, VDE
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
klemblok, VDE
| Klasse |
Kroonklemmenstrook
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Hoogte | 33 mm |
| Breedte | 225 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 5 |
| Diepte | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Aantal klemposities per pool | 4 |
| Nom. (meet)stroom In | 125 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 10 - 35 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 10 - 35 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 85 - 85 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | - mm² |
| Boorgatafstand centrisch | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | - mm² |
| Categorieën |
Lasklemmen lasdoppen en kroonstrippen
Installatiemateriaal |
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product
Spelsberg 120 aansluitklem voor hoofdkabel 5P 20-aansluitingen
Artikelnummer: 20168666
Fabrikantnummer: 84003501