Spelsberg Koepel behuizing kuk - 97055001
Artikelnummer: 20488235 | Fabrikantnummer: 97055001 | EAN: 4013902180189
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Spelsberg inbouwdoos wand/plafond, deksel
Het productnummer van de fabrikant is 97055001. Het EAN nummer is 4013902180189. Het interne artikelnummer is 20488235.
Aanvullende informatie
koepeldoos voor betonbouw, als plafonduitgang in stortbeton of prefab betonbouw, voor betonbouw, tot 90°C, Halogeenvrij, 90 x 40 x 55, als wand-plafond-verbinding in betonpanelen
koppeldoos, Geschikt voor betonbouw , Nominale isolatiespanning 400V AC, Halogeenvrij
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Spelsberg
Specificaties
koppeldoos, Geschikt voor betonbouw , Nominale isolatiespanning 400V AC, Halogeenvrij
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Spelsberg
Toon alle producten van Spelsberg |
| Breedte | 90 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Overig |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Met schroeven | Nee |
| Achterinvoer | Nee |
| Met afscherming | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Speciale toepassing | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Voor buisdiameter | 20 mm |
| Aantal invoeren | 10 |
| Transparant deksel | Nee |
| Uitgerust met | Geen |
| Montagewijze | Gietbouw |
| Met scheidingswand | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Klem met vaste positie | Nee |
| Dekselbevestiging | Opklemmend (snap) |
| Buisvergrendeling | Ja |
| Bouwvorm | Overig |
| Vorm | Overig |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Spruit | Geen |
| Buisvergrendeling optioneel | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via uitbreekopening | Nee |
| Voor aantal inbouwsokkels | 0 |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Aantal polen klem | 0 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 1 - 22.5 mm |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via dichtmembraan | Nee |
| Behuizingsdoorvoer via buismanchet | Nee |
| Diepte | 55 - 55 mm |
| Model | Overig |
| Voldoet aan BS 4662 | Nee |
| Luchtdicht | Ja |
| Aantal niet-verstelbare bevestigingsnokken | 0 |
| Aantal verstelbare apparaatbevestigingsnokken | 0 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Aantal eenheden horizontaal | |
| Aantal eenheden verticaal | |
| Geschikt voor wand-/plaatdikte | - mm |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Spelsberg Koepel behuizing kuk
Spelsberg Buisverbinder RVB 25
Spelsberg Buisverbinder RVB 25
Spelsberg Buisverbinder RVB 25
Artikelnummer: 20343289
Fabrikantnummer: 97022501
Spelsberg
» Meer informatie over Spelsberg
Huidige product